Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін ввів в експлуатацію газопровід до окупованого Криму

Загальна протяжність газопроводу становить 358,7 км.

Сьогодні, 27 грудня, стартувала подача газу до окупованого Криму з Росії.

Президент Росії Володимир Путін дав старт подачі газу на півострів після завершення робіт із приєднання газотранспортної системи окупованого півострова до магістральних газопроводів РФ, повідомляє Інтерфакс.

Запуск газопроводу повинен забезпечити безперебійну подачу газу усім в окупованому Криму шляхом інтеграції газопроводу у газотранспортну систему півострова, що існує. У церемонії пуску в режимі відеоконференції з Кримом взяли участь з Москви так званий глава Республіки Крим Сергій Аксьонов і тимчасовий виконувач обов'язків "губернатора Севастополя" Дмитро Овсянніков, із Сімферополя - гендиректор ГУП "Чорноморнафтогаз" Ігор Шабанов.

Наголошується, що загальна протяжність газопроводу становить 358,7 км, включаючи двонитковий перехід через озеро Тузла та Керченської протоки, а також газопровід-відвід на Сімферополь довжиною 27,3 км.

Нагадаємо, Єврокомісія дозволила Росії поставляти газ до Європи в обхід України. Відтепер "Газпром" зможе збільшити використання потужностей газопроводу OPAL, об'єднує "Північний потік" з газотранспортною системою Центральної і Західної Європи, але лише на 50%. Таким чином, через OPAL буде прокачуватися не більше 18 млрд куб. м газу в рік. Рішення Єврокомісії дозволяє "Газпрому" брати участь в аукціонах на прокачування по цій трубі ще 7,7–10,2 млрд куб. м, тобто отримати доступ до ще 21,4–28,3% потужностей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції