Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ звинуватила Туреччину в постачанні зброї терористам

Угода про припинення вогню в Сирії діє з півночі 27 лютого.

Начальник російського центру по примиренню ворогуючих сторін в Сирії генерал-лейтенант Сергій Кураленко заявив, що Туреччина нібито здійснює постачання зброї "Джебхат ан-Нусра" і "Ахрар Аш-Шам".

Нагадаємо, що начальник Центру по примиренню ворогуючих сторін в Сирії генерал-лейтенант Сергій Кураленко повідомив про триваючий артилерійський обстріл сирійської території з боку Туреччини.

Російський воєначальник розцінив дії Туреччини як провокацію, спрямовану на зрив режиму припинення вогню і примирення.

Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй в п'ятницю, 26 лютого, одноголосно прийняв резолюцію з вимогою, щоб всі учасники війни в Сирії дотримувалися перемир'я. Режим припинення вогню в Сирії почався опівночі 27 лютого.

Правозахисники зазначили, що з настанням перемир'я кількість загиблих істотно зменшилася, але режим тиші все одно хиткий – сторони конфлікту звинувачують один одного в обстрілах.

Громадянська війна в Сирії почалася в 2011 році і за п'ять років забрала життя понад 270 тисяч осіб. Кілька мільйонів сирійців стали біженцями – найбільша кількість мігрантів з охопленої війною країни прихистили Туреччина і Ліван.

Під час війни більшу територію Сирії захопили бойовики "Ісламського держави" - вони, а також терористи з "Фронту ан-Нусра" не є учасниками перемир'я. Крім того, окремі території знаходяться під контролем військ Башара Асада, опозиції і курдів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції