NASA показало, як виглядає найдальша галактика

Відстань до GN-z11 до цього вже було оцінена космічними телескопами Hubble і Spitzer.

Телескоп Hubble виявив у сузір'ї Великої Ведмедиці найдальшу від Землі (серед відомих) галактику GN-z11.

Зоряне скупчення GN-z11 віддалене від планети на 13,4 мільярда світлових років. Воно виникло через 400 мільйонів років після Великого вибуху і є наймолодшою виявленою людиною і телескопом Hubble галактикою. Відстань до GN-z11 до цього вже було оцінена космічними телескопами Hubble і Spitzer. Нове дослідження, проведене за допомогою ширококутної камери Hubble, дозволило за допомогою спектроскопічних методів визначити точну відстань до галактики.

"Наші спектроскопічні спостереження показують, що галактики розташована ще далі, ніж ми спочатку думали — прямо на межі доступних для Hubble відстаней", — сказав співавтор дослідження Габріель Браммер з Наукового інституту космічного телескопа при Університеті Джонса Хопкінса в США.

Раніше вчені вважали, що галактики GN-z11 на 200 мільйонів років молодша, ніж показали останні дослідження. Виявлена NASA зоряна система в 25 разів менше Чумацького Шляху, а швидкість зореутворення в ній 13,4 мільярда років тому була в 20 разів вища, ніж у сучасній галактиці. Продовжити дослідження GN-z11 вчені сподіваються за допомогою космічного телескопа James Webb, запуск якого запланований на 2018 рік, а також проектованої обсерваторії НАСА WFIRST (Wide-Field Infrared Survey Telescope).

Нагадаємо, що обсерваторія сонячної динаміки NASA опублікувала знімок часткового сонячного затемнення. Затемнення, знімок якого був зроблений 22 лютого, тривала близько години.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: