Росія заборонила поставки фруктів і овочів з Єгипту

Зокрема, заборонено ввезення цитрусових, томатів та картоплі.

Росія забороняє поставки плодоовочевої продукції з Єгипту з 22 вересня.

Про це "Интерфакс-Россия" повідомила заступник керівника Россільгоспнагляду Юлія Швабаускене.

"З 22 вересня вводяться тимчасові обмеження на ввезення плодоовочевої продукції з Єгипту. Мова, зокрема, йде про цитрусові, томати, картоплю та іншу продукцію", - повідомила вона.

Як заявила Швабаускене, заборона введена через недостатньо ефективну роботу фітосанітарної системи Єгипту, в результаті чого в цьому році Россільгоспнагляд не раз виявляв в єгипетській продукції карантинні об'єкти.

За її словами, Россільгоспнагляд повідомив про прийняте рішення представників посольства Єгипту. Тимчасове обмеження буде діяти до російсько-єгипетської зустрічі на експертному рівні, уточнила заступник голови відомства.

Єгипет є одним з великих постачальників плодоовочевої продукції в РФ, перш за все цитрусових.

Нагадаємо,  1 грудня 2015 року в Росії ввели економічні санкції щодо Туреччини. Вони передбачали в тому числі заборону на ввезення турецьких продуктів харчування: овочів (томати, цибуля ріпчаста і цибуля-шалот, капуста цвітна і броколі, огірки та корнішони), фруктів (апельсини, мандарини, виноград, яблука, суниця і полуниця), м'яса курки і індички.

1 січня 2016 року було заборонено ввезення овочів і фруктів, квітів, м'яса птиці і солі. Крім того, введено заборону на чартерні перевезення та скасовано безвізовий режим. Російським компаніям не дозволяється приймати на роботу громадян Туреччини, але є ряд виключень.

Залиште свій коментар

Наступна публікація