Російська антимонопольна служба оштрафувала Google майже на півмільярда рублів

Пошуковик звинуватили у порушенні антимонопольного законодавства.

Російська Федеральна антимонопольна служба (ФАС) оштрафувала корпорацію Google та її дочку Google Ireland у справі щодо порушення конкуренції.

"Штраф для компанії Google за порушення антимонопольного законодавства склав 438 млн руб (6,6 млн дол. – ред.). Ми сподіваємося, що компанія виконає наше рішення і виплатить штраф найближчим часом", - йдеться в повідомленні відомства.

Водночас, представник прес-служби відомства Ганна Орлова відмовилася уточнити, від якої суми був розрахований розмір штрафу, пославшись на комерційну таємницю.

Справу проти Google було відкрито в лютому 2015 року за скаргою головного російського конкурента пошуковика - компанії "Яндекс". Представники "Яндекса" стверджували, що зіткнулися з обмеженнями з боку ряду виробників мобільних пристроїв (Explay, Fly та інші). Виробники посилалися на контрактні обмеження з боку Google.

У вересні 2015 року ФАС визнала Google та її ірландську дочірню компанію Google Ireland винною в тому, що вони забороняють виробникам мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі Android (належить Google) і встановлюють Google Play, встановлювати на пристрої додатки конкурента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: