Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США вийшли із глобальної міграційної угоди

Однак США пишаються своєю політикою щодо біженців та мігрантів.

Сполучені Штати Америки завершили участь у глобальній угоді щодо міграції. Таке рішення в США обґрунтували тим, що самі американці повинні вирішувати міграційну політику своєї країни.

Про це повідомило представництво США в ООН у Twitter.

"Участь США в угоді щодо міграції почалася у 2016 році за рішенням адміністрації президента Барака Обами, коли було вирішено приєднатися до Нью-Йоркської декларації ООН щодо міграції. У декларації є низка положень, неспівставних з політикою США щодо біженців та міграції, а також принципами адміністрації президента Трампа. Таким чином, Дональд Трамп ухвалив рішення, що США припиняють участь в угоді", - йдеться у заяві.

Представник США в ООН Нікі Хейлі заявила, що Америка пишається своєю міграційною політикою та допомагає біженцям по всьому світу. Однак вона додала, що питання того, хто перетинає кордон країни, має бути вирішеним тільки американцями.

Нагадаємо, найближчим часом кількість мусульман в Європі буде збільшуватися, пише DW із посиланням на дослідження американського соціологічного центру Pew Research Center, що охопило 28 країн.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції