Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США запроваджують санкції проти Ірану, на черзі може бути Росія

США запроваджують санкції проти Ірану, на черзі може бути Росія

Щодо РФ Вашингтон має визначитися протягом доби.

Відсьогодні, 5 листопада, США відновлюють санкції проти Ірану. У списку – понад 600 компаній та фізичних осіб.

"Я впевнений, що санкції, які відновлять свою дію в понеділок, не тільки щодо експорту нафти, а й фінансові, які запровадить Мінфін, будуть мати ефект, який призведе до зміни поведінки іранського режиму. Це наші очікування. Це мета політики президента Трампа", - сказав держсекретар США Майк Помпео, якого цитує Fox News.

Півроку тому, в травні, президент Дональд Трамп заявив, що США виходять із угоди з Іраном щодо ядерної програми та відновлюють санкції проти Ірану, частину з яких ввели від 7 серпня. Обмеження від 5 листопада стосуватимуться іранської нафти, експорт якої Трамп хоче звести до нуля.

Уже до завтра США мають визначитися, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше у цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення. Та от тоді американці не наважилися обмежити співпрацю з росіянами у космічній сфері.

Відео Вибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

322 українці і 68 вітчизняних компаній увійшли до санкційного списку РФ. Більшість учасників переліку сприйняли його з іронією: переважно гарна компанія. Похихикали над купою граматичних помилок, але дехто каже про політичну спецоперацію. 

Вибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції