Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США запроваджують санкції проти Ірану, на черзі може бути Росія

Щодо РФ Вашингтон має визначитися протягом доби.

Відсьогодні, 5 листопада, США відновлюють санкції проти Ірану. У списку – понад 600 компаній та фізичних осіб.

"Я впевнений, що санкції, які відновлять свою дію в понеділок, не тільки щодо експорту нафти, а й фінансові, які запровадить Мінфін, будуть мати ефект, який призведе до зміни поведінки іранського режиму. Це наші очікування. Це мета політики президента Трампа", - сказав держсекретар США Майк Помпео, якого цитує Fox News.

Півроку тому, в травні, президент Дональд Трамп заявив, що США виходять із угоди з Іраном щодо ядерної програми та відновлюють санкції проти Ірану, частину з яких ввели від 7 серпня. Обмеження від 5 листопада стосуватимуться іранської нафти, експорт якої Трамп хоче звести до нуля.

Уже до завтра США мають визначитися, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше у цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення. Та от тоді американці не наважилися обмежити співпрацю з росіянами у космічній сфері.

ВідеоВибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

322 українці і 68 вітчизняних компаній увійшли до санкційного списку РФ. Більшість учасників переліку сприйняли його з іронією: переважно гарна компанія. Похихикали над купою граматичних помилок, але дехто каже про політичну спецоперацію. 

Вибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції