Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли Трамп може зустрітися із Кім Чен Ином

"Я думаю, з обох сторін буде продемонстрована велика повага, і ми сподіваємося, що зможемо укласти угоду про денуклеаризацію Північної Кореї", - заявив президент США.

Президент США Дональд Трамп заявив, що планує зустрітися в лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у травні або на початку червня та висловив сподівання про досягнення угоди про денуклеаризацію Корейського півострова.

Про це він заявив, - пише Bloomberg.

"Я думаю, з обох сторін буде продемонстрована велика повага, і ми сподіваємося, що зможемо укласти угоду про денуклеаризацію Північної Кореї", - заявив президент США.

ВідеоЛідер КНДР відвідав перший за 13 років концерт південнокорейських виконавців

До північно-корейської столиці приїхали 11 колективів. У лютому делегація КНДР відправляла своїх артистів на Олімпійські ігри у Пхьончхані. Відносини між двома донині ворогуючими сусідніми країнами поступово налагоджуються.

Лідер КНДР відвідав перший за 13 років концерт південнокорейських виконавців

Фотогалерея У КНДР вперше за понад 10 років виступили поп-музиканти з Південної Кореї (9 фото)

Він також висловив сподівання, що запланована зустріч "сильно відрізнятиметься" від тих відносин, які зберігалися впродовж багатьох років між Вашингтоном і Пхеньяном.

Трамп зауважив, що десять років тому було би легше досягти домовленості, оскільки за останній час КНДР досягла швидкого прогресу у своїх ракетно-ядерних програмах. Він також висловив переконання, що його зустріч з Кімом "буде дуже цікавою для світу".

Раніше північнокорейська сторона підтвердила по прямих каналах у спілкуванні з адміністрацією США, що готова на обговорення питання про повне ядерне роззброєння під час зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина.

При цьому уточнювалося, що комунікація між США і КНДР відбувається не в широкому форматі, а лише із залученням представників Державного департаменту, які, очевидно спілкуються з представниками місії КНДР при ООН. Крім того, задіяний зворотній канал на рівні розвідувальних агентств з обох сторін.

Підтвердження офіційним Пхеньяном головної теми переговорів стало важливим кроком у просуванні можливої зустрічі двох лідерів. Досі Сполучені Штати спиралися, головним чином, на інформацію, отриману від союзної Південної Кореї.

Раніше представник Південної Кореї, який перебував з візитом в Білому домі, розповів, що Кім Чен Ин передав Дональду Трампу пропозицію провести зустріч, і той відповів згодою. Повідомлялося, що "зустріч може відбутися ще до травня". Білий дім підтвердив готовність Трампа до переговорів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції