Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співзасновник Apple Стів Возняк видалив сторінку у Facebook

Він провів паралелі із своєю компанією.

Співзасновник компанії Apple Стів Возняк видалив акаунт у соціальній мережі Facebook через скандал із доступом до даних про 87 мільйонів користувачів.

Про це повідомляє USA Today.

"Користувачі надають кожну деталь свого життя Facebook і... Facebook заробляє багато грошей на рекламі завдяки цьому. Прибуток залежить від інформації користувача, але користувачі не отримують жодної вигоди", - сказав він.

За словами Возняка, він радше б платив за користування Facebook, аніж дозволив соцмережі користуватися власним персональним акаунтом для реклами. 

"Apple заробляє свої гроші завдяки хорошому продукту, а не на вас. Як кажуть, з Facebook ви - продукт", - додав співзасновник Apple.

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції