Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дані 87 млн користувачів Facebook можуть перебувати в Росії - ЗМІ

Професор, який керував процесом збору даних, літав з Великої Британії в Росію.

Екс-співробітник Cambridge Analytica Крістофер Вайлі заявив, що дані, які були зібрані із Facebook у більш ніж 87 млн користувачів, можуть зберігатися у РФ.

Про це інформує CNN.

"Дані можуть зберігатися у різних частинах світу, включно з РФ, враховуючи той факт, що професор, який керував процесом збору даних, літав з Великої Британії в Росію", - заявив Вайлі.

Він наголосив, що кількість користувачів Facebook, чия особиста інформація була отримана компанією Cambridge Analytica, може перевищувати 87 млн, визнані керівництвом соцмережі.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Варто зазначити, що компанія не зазнала значних збитків від скандалу. Великих проблем з рекламою не сталося, проте Цукерберга непокоїть факт, що користувачі невдоволені Facebook. Однак вартість акцій компанії від початку скандалу зменшилася на 16%.

Нагадаємо, кількість користувачів соцмережі Facebook, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції