Трамп особисто підписував документ про наміри будувати Trump Tower у Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його адвокати раніше це спростовували.

Президент США Дональд Трамп особисто підписав лист про наміри будувати Trump Tower у Москві.

Копію цього листа отримали журналісти CNN.

Цей документ датований 28 жовтня 2015 року і має підпис Трампа. Однак раніше адвокати американського президента це спростовували.

"Це був проект нерухомості. Був лист про наміри просуватися вперед, але ніхто не підписував його", - розповів адвокат Руді Джуліані.

Крім цього, у цьому листі є підпис власника I.C. Expert Investment Co. Андрія Розова – російської компанії, яка була відповідальної за забудову.

Під час своєї президентської кампанії Трамп не розповідав про ці наміри у бізнес-галузі та запевняв, що не має жодних стосунків із Росією.

Нагадаємо, 29 листопада колишній адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Майкл Коен визнав провину в даванні неправдивих свідчень у Конгресі стосовно проекту будівництва хмарочоса Trump Tower у Москві. За словами Коена, два роки тому він розповів конгресменам, які досліджували можливе російське втручання у вибори в США, що проект у столиці РФ був згорнутий в січні 2016 року, тоді як насправді це сталося тільки в червні – коли Трамп уже був єдиним претендентом на роль кандидата від республіканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції