Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії хижак поцупив дитину на очах у матері

Це вже не перша жертва леопарда.

В Індії леопард вкрав трирічного хлопчика з будинку, затягнув в ліс і обезголовив його. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Як повідомляється, інцидент стався в штаті Джамму і Кашмір на півночі країни. Хижа тварина забігла на кухню одного з будинків і забрала трирічного Васіма Акрама. Це сталося на очах у матері, яка не змогла нічого зробити. Тіло дитини з відокремленою головою згодом знайшли в лісі.

Місцеві жителі кажуть, що це не перша жертва хижака: за останні два місяці в тому ж районі леопард вбив ще двох людей. Однією з жертв була восьмирічна дитина. Наразі тварину-людожера шукає цілий загін. 

Нагадаємо, чоловік із провінції Юньнань на південному заході Китаю знайшов кошеня на схилі. Він забрав тваринку до себе додому, однак згодом виявив, що це бенгальський кіт. 

ВідеоСпівробітник звіринцю у Китаї взявся доглядати за двома леопардами, від яких відмовилася мати

Названий батько для двох леопардів. У звіринці на півдні Китаю самиця леопарда відмовилася від двох дитинчат, і тепер малих виховує один із співробітників - Шен Вей. Мати своїх дітей не годує та не доглядає. Живуть вони не з нею, а у невеликому інкубаторі. 

Співробітник звіринцю у Китаї взявся доглядати за двома леопардами, від яких відмовилася мати

Залиште свій коментар

Вибір редакції