Трампа порівняли з Гітлером

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Режисер Майкл Мур зробив це в одному зі своїх фільмів - "Фаренгейт 11/9".

Режисер Майкл Мур порівняв президента США Дональда Трампа з Адольфом Гітлером в новому провокаційному документальному фільмі "Фаренгейт 11/9", світова прем'єра якого відбулася у четвер на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

Про це пише Reuters.

У фільмі розповідається про сили, які, на думку Мура, допомогли Трампу здобути перемогу на президентських виборах 2016 року в США, і проводиться паралель з приходом до влади Гітлера в Німеччині в 1930-х.

В одному з епізодів фільму режисер наклав звукову доріжку зі словами Трампа на відеоряд виступів Гітлера, в той час як історик розповідає про прихід сильних особистостей на керівні посади.

"Він (Трамп - ред ) у владі вже тривалий час, і ми тривалий час вели себе певним чином, і зараз, озираючись у минуле, розумієш, як для нього була прокладена дорога", - сказав Мур.

За словами Мура, його новий фільм - це заклик до дії для американців.

"Ми ведемо війну за повернення нашої країни", - сказав він.

"Всі, хто цього не розуміють, будуть дуже розчаровані тим, що станеться в наступні кілька років при Трампові".

Назва фільму - "Фаренгейт 11/9" - це відсилання до перших годин 9 листопада 2016 року, коли Трамп, кандидат у президенти від Республіканської партії, був офіційно оголошений переможцем на виборах, обійшовши свою суперницю Гілларі Клінтон.

У фільмі Мур говорить, що причинами тріумфу Трампа стало поширене переконання про те, що перемогу здобуде Клінтон, корисливі інтереси і позиція медіакомпаній США, для яких головним було те, що телевізійні програми з участю Трампа привертають велику аудиторію.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Додамо, що Трамп лякає обвалом ринків в разі його імпічменту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції