Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії помер найстаріший у світі кіт

Тваринку непокоїли зубні болі, проблеми з диханням та серцева недостатність.

У Британії у 32-річному віці помер найстаріший у світі кіт

Про це повідомляє Metro.

Як стало відомо, тваринку на кличку Натмег (в перекладі з англійської - "мускатний горіх") непокоїли зубні болі та проблеми з диханням, а смерть настала у ветеринарній клініці через серцеву недостатність. "Коли ми відвозили його до ветеринарної клініки, то знали, що він уже не повернеться", - розповіли господарі кота, Ліз та Аян Фінлі.

Стан здоров'я тварини погіршився за кілька тижнів до смерті 29 серпня. "У мене відчуття, ніби з моїх грудей вирвали серце. Він був нашим маленьким улюбленцем, - поділився переживаннями 67-річний Аян. - Ми не братимемо нового кота, оскільки не впевнені, чи нам знову не розіб'ють серце".

Подружжя, що протягом 27 років дбало про тваринку, розкрило секрет її довголіття. Домашнього улюбленця балували тунцем, вершками та гарячою смаженою курятиною.

Натмег з'явився у британській родині 1990 року: його "привів" інший домашній улюбленець, Спайс, що помер на початку 2000-х. Бездітне подружжя прийняло до себе бездомного кота. Як повідомили у клініці для тварин, на той момент Натмегу було 5 років.

Про те, що їхній улюбленець є найстарішим представником свого біологічного підвиду у світі, випадково з'ясувалося під час розмови з ветеринаром. Середня тривалість життя кота складає лише 15 років, а Натмег перевищив її удвічі. Такий вік означав би в перерахуванні для людини 144 роки.

Раніше повідомлялося, що у Китаї померла 37-річна панда на прізвисько Басі, яку визнали найстарішою у світі. За даними фахівців, такий вік для панд еквівалентний 100 рокам життя для людей. Протягом останніх років Басі страждала від серйозних захворювань - цирозу печінки і ниркової недостатності. 

ВідеоНайстаріша панда у світі померла в Китаї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції