У Чечні назвали перископом накладений на відео Кадирова приціл

Перископ — оптичний прилад для спостереження з укриття або підводного човна.

На відео в Instagram глави Чечні Рамзана Кадирова з лідером "Парнасу" Михайлом Касьяновим був не оптичний приціл, а перископ.

Таку заяву зробив міністр Чеченської республіки з національної політики, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Джамбулат Умаров.

"Особисто я вважаю, що це взагалі напівжартівливе відео було. Там нічого такого страшного — жодного прицілу там не було. Це був перископ. Я думаю, що не треба пересмикувати", — сказав Умаров.

Перископ — оптичний прилад для спостереження з укриття або підводного човна.

Як повідомлялося раніше, глава Чечні Рамзан Кадиров опублікував на своїй сторінці відео з опозиціонерами Михайлом Касьяновим і Володимиром Кара-Мурзою. Ролик він підписав так: "Касьянов приїхав у Страсбург за грошима для російської опозиції. Хто не зрозумів, той зрозуміє".

В опозиційній партії "Парнас" пост глави Чечні назвали прямим підбурюванням до вбивства.

Кадиров погрожує відомому російському опозиціонеру в Інтернеті

Очільник Чечні Рамзан Кадиров опублікував у соцмережі відео з російським опозиціонером Михайлом Касьяновим в оптичному прицілі снайперської гвинтівки. І підписав - "Касьянов приїхав до Страсбурга по гроші для російської опозиції. Хто не зрозумів, той зрозуміє" - кінець цитати. Касьянов сприйняв публікацію як пряму погрозу і замах на життя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: