Найбільша у світі ферма марихуани з'явилася в Чилі

Наркотичне зілля на ній вирощують легально.

Найбільшу в світі ферму марихуани відкрили в Чилі. Вона розташована в 300 кілометрах від столиці країни Сантьяго, йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Культивуватимуть рослину суто для медичних потреб.

Найближчим часом у країні розпочнуть одразу три клінічні дослідження. Лікарі та фармацевти розроблятимуть препарати від раку, епілепсії та хронічного болю. І основою для рятівних пігулок має стати марихуана.

Зараз на плантації росте майже сім тисяч кущів. Перший врожай, на який очікують уже цієї весни, розвезуть по лабораторіях, де й перетворять на медикаменти.

Як повідомлялося, у грудні минулого року Колумбія останньою в Латинській Америці прийняла рішення про легалізацію марихуани. Там теж ішлося про використання речовини суто в медичних цілях.

Натомість у Мексиці можна курити марихуану з метою відпочинку. Таке право надано обмеженому колу членів товариства відповідального і толерантного особистого вживання. Їм також надано можливість вирощувати наркотик. Однак продавати його заборонено.

У Чилі відкрили велетенську ферму марихуани

Найбільшу в світі ферму марихуани відкрили в Чилі за 300 кілометрів від Сантьяго. Щоправда, культивуватимуть рослину лише в медичних цілях. Найближчим часом у країні розпочнуть одразу три клінічних дослідження - лікарі та фармацевти розроблятимуть препарати від раку, епілепсії та хронічного болю. І основою для рятівних пігулок має стати марихуана. Зараз на плантації росте майже сім тисяч кущів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: