У каталонському парламенті незабаром вирішать долю суверенітету регіону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виборчий орган проведе сесію щодо питання незалежності протягом двох днів після оголошення остаточних даних референдуму.

Президент Каталонії Карлес Пучдемон найближчими днями направить результати референдуму до каталонського парламенту, де вирішиться питання суверенітету країни.

Про це він заявив у своєму телезверненні після проведеного референдуму, повідомляє El Pais.

"Цього дня громадяни Каталонії отримали право на створення незалежної держави у формі республіки", - зазначив президент автономної області.

"Мій уряд в найближчі кілька днів направить результати сьогоднішнього голосування в Каталонський парламент,.. щоб він міг діяти відповідно до закону про референдум", - додав Пучдемон.

Протягом двох днів після оголошення результатів парламент проведе сесію з цього питання.

ВідеоПонад 800 людей постраждали у сутичках з іспанською поліцією

Нагадаємо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум щодо незалежності Каталонії, який не визнала центральна влада Іспанії. Згідно з обробленими результатами, близько 90% каталонців проголосували на референдумі за відокремлення.

Поліція вирішила "заспокоїти" незгодних з офіційним Мадридом гумовими кулями та кийками. ЗМІ повідомили, що 294 особи постраждали в Барселоні, 355 осіб в передмістях міста, 46 поранених в центральній частині Каталонії, 27 осіб - в Таррагоні, 249 - в Жироні, 111 - в Льейде, 55 осіб - в регіоні Террес-де-Лебре. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції