У Москві поліція розігнала протест розлючених позичальників

Вони перекрили вулицю і заважали руху.

У Москві протестувальники перекрили вулицю Неглінна біля будівлі Центробанку. Відновити рух змогла лише поліція, яка затримала кількох учасників акції протесту, повідомляє РБК.

Близько 300 осіб кричали: "Ганьба ЦБ".Як зазначає видання, сьогоднішня акція валютних позичальників біля головної будівлі ЦБ продовжила низку подібних акцій у російській столиці. 5 лютого вони збиралися біля банку "ДельтаКредит", стукали в скляні двері банку, вимагаючи зустрічі з керівництвом банку. Зрештою позичальникам вдалося прорвати загорожу і увірватися на територію бізнес-центру, сталися кілька бійок з охоронцями.

26 січня позичальники вже збиралися біля будівлі "Райффайзенбанку", а 20 січня у відділенні "Дельта кредиту" один з протестувальників прикував себе наручниками.

На минулому тижні російські банкіри отримали запити від ЦБ з вимогою повідомити про кількість валютних позичальників, обсяг іпотечного портфеля і прострочення. "У нас регулятор запитував, які програми реструктуризації ми розробляємо і що готові запропонувати позичальникам", — розповів виданню один з фінансистів, які спілкувалися з регулятором.

Джерело, близьке до регулятора, говорив, що представники ЦБ мають намір зустрітися з представниками банків, на балансі яких багато валютної іпотеки, і за підсумками обговорення озвучити свої пропозиції по вирішенню питання з валютними позичальниками. "Ми вивчаємо ситуацію з валютною іпотекою і плануємо обговорити з учасниками ринку", — прокоментувала тоді прес-служба ЦБ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: