Акції відбулися у 18 німецьких містах і ще 13 європейських.

У суботу, 6 квітня, в Берліні і ще 17 німецьких містах, а також 13 містах Європи відбулись акції проти підвищення квартплати.

Організатори акції кажуть, що в німецькій столиці на акцію вийшли 35 тисяч людей, що представляють 260 організацій та груп. Поліція точної кількості учасників не називає, лише констатує, що демонстрантів було "багато тисяч", пише DW.

Учасники акції не погоджуються з тим, що великі власники житлового фонду встановлюють невиправдано завищені, на думку наймачів, ціни на оренду. Організатори ініціюють законодавчу ініціативу, яка зобов'яже концерни, що мають більше трьох тисяч квартир, продати їх земельній владі. А вже муніципальне житло здавати за більш низькими цінами.

Щоб ініціатива стала законопроектом для розгляду, потрібно зібрати 20 тисяч підписів. Об'єднання незадоволених квартиронаймачів планують зібрати необхідні підписи протягом найближчого часу.

Глава Соціал-демократичної партії, що входить до правлячої коаліції, Андреа Налес заявила, що виступає проти вилучення квартир у великих власників. На її думку, ті кошти, які можуть бути витрачені на цю акцію, необхідно просто направити на будівництво нового дешевого соціального житла.

Нагадаємо, у Франції триває протест "жовтих жилетів". Протести проти підвищення цін на паливо почалися в листопаді 2018 року. Під час протестів загинули дев'ять осіб, ще більше 1407 осіб отримали тілесні ушкодження. Незважаючи на це уряд довго дотримується свого плану щодо подальшого підвищення акцизів на паливо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції