Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні о 22.00 на "1+1" у новому випуску програми "Світ навиворіт" ведучий та екстремал Дмитро Комаров потрапить до осередка японської мафії та дізнається, за що в сучасній країні і досі відрізають пальці у якості покарання.

Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв відвідають один з найбільших синтоїстських фестивалів Японії, щоб побачити лідерів найстарішого злочинного угрупування в країні – мафії якудза. Навіть у наш час мафія має необмежену владу в країні та, окрім злочинного світу, контролює майже всі сфери бізнесу. Особливістю якудза є кольорові татуювання, які покривають все тіло людини.

"Фестиваль – єдина можливість побачити якудза, адже їм заборонено демонструвати свої татуювання на публіці в інший час. Кожне тату має своє значення. Зображення Будди означає, що перед нами охоронець, який відповідає за безпеку лідерів мафії. Міфічний силач Кінтару на тілі представника мафії означає, що він досконало володіє бойовими мистецтвами", - розповідає ведучий про значення вражаючих татуювань якудза.

Під час експедиції до Японії Дмитру Комарову вдалося не тільки поспілкуватися з майже недосяжними представниками якудза, але і особисто познайомитись з найнебезпечнішою людиною країни - лідером угрупування. Частину кадрів, які глядачі побачать в сьогоднішньому випуску, група знімала на приховану камеру, ризикуючи власними життями.

Як зізнався Дмитро Комаров, знайомство з лідером якудза стало одним з найнебезпечніших моментів експедиції, адже телеведучий ненавмисне порушив правила поведінки, прийняті в осередку мафії, за що міг втратити життя.

Що сталося між Дмитром Комаровим та лідером злочинного угрупування та як ведучому вдалося уникнути покарання, дивіться вже сьогодні о 22.00 на "1+1" в новому випуску програми "Світ навиворіт".

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби 1+1, +38 044 490 0101; www.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції