Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Придністров'ї почнеться майнінг криптовалюти. Без росіян не обійшлося

На роль головного майнера претендує син генпрокурора РФ.

У самопроголошеному Придністров'ї "узаконили" майнінг криптовалют.

Документ ухвалив так званий парламент, а ініціатором виступив самопроголошений президент Вадим Красносельський, пише видання "КоммерсантЪ".

"Ми порадилися з людьми, котрі розуміються в технологіях, і дійшли висновку, що потрібна юридична основа і технологічна база. Так і вчинили: створили нормативну базу",— повідомив Красносельський.

"Закон" передбачає створення цільових вільних економічних зон. Зокрема, іноземці для майнінгової роботи можуть стати резидентами таких зон без створення юрособи. Комфорт інвесторам повинен забезпечити пільговий режим. Так, гарантується безмитне ввезення устаткування і безперешкодний вивіз майна, максимальне сприяння в енергопостачанні.

Так звана влада Придністров'я заявляє про відсутність проблем із енергозабезпеченням. Вона розраховує на потужності Дубоссарської ГЕС, трьох міні-ТЕЦ у Тирасполі, що працюють на російському газі. Варто зазначити, що за російський газ Придністров'я не платить, а Москва записує його в борг Молдови, який становить $6 млрд.

Водночас у Тирасполі розраховують в першу чергу на російський бізнес. Лобіюванням ухвалення "закону" займався син генерального прокурора РФ Ігор Чайка. Відомо, що він консультував авторів "законопроекту" з приводу юридичної процедури і норм.

Нагадаємо, Україна входить в список 15 держав, де найактивніше впроваджують блокчейн, за версією The Networked Hotbeds of Blockchain.

ВідеоБіткоїн по-венесуельськи. Влада країни створить власну криптовалюту "Петро"

Залиште свій коментар

Вибір редакції