У Росії обурилися перевиданням "Майн Кампф" Гітлера та згадали про Україну

Віце-спікер Держдуми РФ заявив про зростання неонацистських настроїв у Німеччині.

У Росії засудили перевидання сумнозвісної книги Адольфа  Гітлера "Майн Кампф".

Думку, що перевидання такої роботи є неприпустимим у цивілізованому світі та порушує міжнародне та російське законодавство, висловив заступник секретаря генради "Єдиної Росії", віце-спікер Держдуми Сергій Железняк.

Про це повідомили РИА Новости.

"Перевидання і продаж книги ватажка нацистів часів Другої світової війни, яка просякнута злочинними ідеями переваги однієї "надраси" над іншими націями і народами, неприпустимо в цивілізованому суспільстві і суперечить міжнародному та російському законодавству", - заявив Железняк.

Представник правлячої партії у Росії не забув і про націоналістичні рухи в Україні у контексті засудження перевидання роботи фюрера.

"Крім того, подібне небезпечне явище свідчить про зростання неонацистських настроїв не тільки в Україні, де вільно розгулюють і влаштовують факельні ходи неонацисти, але і в Німеччині, яка багато десятиліть прагнула змити зі своєї історії криваву пляму нацизму", - категорично заявив Железняк.

На думку віце-спікера Держдуми РФ, перевидана робота Гітлера буде використовуватися ультрарадикальними рухами для агресивної реакції на міграційну кризу у Європі.

Слід зауважити, що книга була перевидана у науковій версії Інститутом новітньої історії у Мюнхені.

За словами істориків, нова публікація роботи фюрера має два томи і окрім оригінального тексту містить "численні коментарі та примітки, котрі пояснюють історичний контекст та демаскують маніпуляції, до яких вдавався Гітлер".

Нагадаємо, що раніше у Санкт-Петербурзі поліція затримала частину учасників акції протесту проти проведення Російського міжнародного консервативного форуму, на який зібралися представники закордонних ультраправих організацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: