У Росії відкрили справу через продаж Україні двигунів авіаційних ракет

За словами Генпрокурора РФ, у зв'язку з цим порушена і розслідується кримінальна справа.

Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка повідомив, що підмосковне підприємство продавало Україні двигуни від авіаційних ракет.

За цим фактом порушено та розслідується кримінальна справа, про це він написав у доповіді про стан правопорядку і законності" підготовленому для Ради Федерації, повідомляє Інтерфакс.

"Одне з підприємств, розташованих в Московській області, за держконтрактом на утилізацію авіаційних керованих ракет, укладеним із Мінпромторгом РФ, створило видимість його виконання. За допомогою перепродажу через фірми-одноденки підприємство реалізувало двигуни від цих ракет української компанії "Мотор Січ", завдавши тим самим Російській Федерації збитків на суму 62 млн рублів", - йдеться в доповіді.

Як повідомляє видання, ще на початку лютого 2016 року, прокурор Підмосков'я Олексій Захаров на колегії відомства повідомив, що правоохоронні органи Московської області викрили факт продажу в Україну партії, що підлягає утилізації, авіаційних двигунів для ракет.

"Було встановлено, що співробітники одного з держпідприємств, двигуни цих ракет замість їх утилізації, підготували для продажу і транспортування покупцеві, який перебуває на території України", - повідомив прокурор.

При цьому він зазначив, що частина отриманих грошей була присвоєна через рахунки фіктивних фірм-одноденок, переведена у готівку і виведена з легального обороту.

"Російській Федерації заподіяно матеріальної шкоди на суму не менше 62 млн рублів", - підкреслив прокурор.

Нагадаємо, раніше Юрій Чайка в своїй доповіді звинуватив українську організацію "Правий сектор" у спробах масових заворушень, для здійснення державного перевороту в Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: