У східні квартали Алеппо прибули автобуси для евакуації жителів

Дата публікації
Перегляди
458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У східні квартали Алеппо прибули автобуси для евакуації жителів

Фото: Reuters

Людей доправлятимуть в південно-західну сільську місцевість міста. 

У східні квартали сирійського Алеппо прибули транспортні засоби для евакуації жителів.

Людей доправлятимуть в південно-західну сільську місцевість міста, передає SANA. Зазначається, що автобуси прибутку в квартали Аз-Зібдія, Салах-ед-Дін, Аль-Машхад і Аль-Ансарі.

Згідно з повідомленням, евакуація проходитиме під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста і Сирійського товариства Червоного Півмісяця.

Нагадаємо, 16 грудня Державне телебачення Сирії повідомило, що евакуацію мирних жителів та бійців опозиції зі східного Алеппо призупинили. Це сталося після того, як повстанці відкрили в одному з пунктів пропуску утримуваного ними анклаву вогонь по конвою мирних людей.

Як відомо, урядова армія диктатора Башара Асада встановила контроль над східною частиною міста Алеппо, яку повстанці контролювали протягом останніх 4 років. В ООН заявили, що під час захоплення армія Асада чинила звірства, знищуючи мирне населення. Були вбиті тисячі людей, серед яких велика частина — мирні жителі. ООН та США констатували, що сирійський уряд, а також Росія та Іран, — відповідальні за злочини, вчинені в Алеппо.

Більше 3000 осіб були вивезені у перший день евакуації в четвер, 15 грудня, однак за даними ООН, 50 тисяч досі перебувають у зруйнованому місті.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація