У Швеції в центрі для біженців вбили молодика

У 2015 році за отриманням статусу біженця в Швеції звернулися близько 163 тисяч чоловік.

Шведська поліція почала попереднє розслідування вбивства людини в ході бійки в центрі для біженців на східному узбережжі країни.

Поліція повідомила, що інцидент стався в суботу в місті Юсне, але не надала інших подробиць.

Місцеві ЗМІ повідомляли, що жертва - 20-річний молодик, але нині невідомо, мігрант він. Нині також невідомо, що стало причиною бійки, але, ймовірно, що в ній брало участь близько 15 осіб. Поліція також розслідує замах на вбивство в ході цієї ж бійки.

У 2015 році за отриманням статусу біженця в Швеції звернулися близько 163 тисяч чоловік. Це найбільший відсоток на душу населення серед усіх країн ЄС. При цьому число нових прохачів притулку різко скоротилося після того, як з настанням нового року шведська влада ввела тимчасову прикордонний контроль на кордоні з Данією.

Нагадаємо, що у 2015 році до Німеччини приїхали 121 000 громадян Іраку. Ця країна посідає третє місце після Сирії та Афганістану за кількістю біженців, які прибувають в ФРН.

Нагадаємо, нещодавно Меркель заявила, що біженці з Близького Сходу повинні покинути Німеччину і повернутися додому - після того, як нестабільність і війна в їхніх країнах закінчиться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: