У США біля Капітолія хочуть встановити двометровий пам'ятник дияволу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США біля Капітолія хочуть встановити двометровий пам'ятник дияволу

Заявники пояснюють, що пам'ятник покликаний відображати точку зору сатаністів з Оклахома-сіті та інших міст. / Lenta.ru

Автори ідеї пояснюють, що пам'ятник покликаний відображати точку зору сатаністів.

Представники церкви Сатани представили проект пам'ятника дияволу, який вони мають намір встановити поруч з будівлею Капітолію у штаті Оклахома (США).

Скульптура заввишки 7 футів (трохи більше двох метрів) повинна, на думку авторів проекту, замінити монумент, присвячений десяти біблійним заповідям, який був встановлений біля Капітолію у 2012 році.

В проекті пам'ятника Сатана зображений у вигляді Бафомета - істоти з головою козла, жіночим тілом, роздвоєними копитами, свічкою на голові і парою крил. Бафомет сидить на троні з пентаграмою (печаткою Бафомета) в оточені усміхнених дітей.

Заявники пояснюють, що пам'ятник покликаний відображати точку зору сатаністів з Оклахома-сіті та інших міст.

"Монумент буде мати і функціональне призначення - люди будь-якого віку зможуть сісти на коліна Сатани, щоб віддатися роздумам і отримати натхнення", - йдеться в заяві авторів проекту.

Ініціатива сатаністів одразу ж викликала передбачувану різку реакцію з боку представників законодавчої влади штату Оклахома, що входить в так званий Біблійний пояс США.

Як повідомлялось раніше, чоловік після сварки намагався вигнати диявола зі своєї 80-річної коханки. Однак після невдалої спроби чоловіка затримала поліція.

Наступна публікація