У США помер джазовий музикант і 23-разовий володар "Ґреммі"

У США помер джазовий музикант і 23-разовий володар "Ґреммі"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США помер джазовий музикант і 23-разовий володар "Ґреммі"

Вікіпедія

Він помер від рідкісної форми раку.

У США помер джазовий піаніст і композитор Чик Коріа, котрий був нагороджений 23 преміями "Ґреммі".

Про це стало відомо з його сторінки в Facebook.

Згідно з повідомленням, він помер у віці 79 років, а причиною смерті стала рідкісна форма раку, яку виявили у нього зовсім нещодавно.

It is with great sadness we announce that on February 9th, Chick Corea passed away at the age of 79, from a rare form of ...

Опубліковано Chick Corea Четвер, 11 лютого 2 021 р.

"Протягом всього свого життя і кар'єри Чик насолоджувався свободою і задоволенням створювати щось нове і грати в ігри, як це роблять артисти. Він був улюбленим чоловіком, батьком і дідусем, а також для багатьох був відмінним наставником і другом. Завдяки своїй роботі й десятиліттям, проведеним на гастролях по світу, він торкнувся і надихнув життя мільйонів ", — йдеться в некролозі.

Також в соцмережі з'явилася записка, яку написав Коріа перед його смертю.

"Я хочу подякувати всім тим, хто на моєму шляху допомагав підтримувати яскраве музичне багаття. Я сподіваюся, що ті, хто хоче грати, писати, грати або щось ще, зроблять це. Якщо не для себе, то для всіх нас. І справа не тільки в тому, що світові потрібно більше артистів, це ще й дуже весело. і моїм чудовим друзям-музикантам, які були для мене як сім'я, поки я знав вас: для мене було благословенням і честю вчитися у всіх вас і грати з вами. Моїй місією завжди було доставляти радість творчості всюди, де я міг, і робити це з усім артистами, якими я так захоплююся, — це було багатством у моєму житті ", — йдеться в повідомленні.

Професійну кар'єру Коріа почав в 1962-1963 роках, граючи на фортепіано в групах, які виконували латиноамериканську естрадну музику. Широке визнання прийшло до Коріа в середині 1970-х років. 

Також він був членом Церкви Саєнтології. За власним визнанням, джерелом натхнення для її творчих проєктів послужили праці та ідеї Л. Р. Хаббарда, прихильником яких він себе оголошував.

Читайте також:

Наступна публікація