Заходи, приурочені до церемонії коронації, триватимуть у столиці країни Бангкоку протягом трьох днів.

Маха Вачіралонгкорн коронований як монарх Таїланду. Церемонія відбулася через 2,5 року після того, як Маха офіційно успадкував трон після свого батька короля Пуміпона.

66-річний король Маха успадкував трон після свого батька короля Таїланду Пуміпона Адульядета (Рами ІХ). Король Пуміпон перебував на троні 70 років і помер у жовтні 2016 року в віці 88 років. Наступним королем Таїланду - Рамою Х - в грудні того ж року був проголошений принц Маха Вачіралонгкорн, але його офіційна коронація була відкладена на період жалоби за покійним королем Пуміпоном. Маха Вачіралонгкорн - вже десятий монарх Таїланду від початку правління династії Чакрі 1782 року, передає DW.

Під час пишної церемонії коронації на голову нового монарха надягли корону з золота та діамантів вагою у 7,3 кілограма. Також король Маха отримав інші символи королівської влади. Заходи, приурочені до церемонії коронації, триватимуть у столиці країни Бангкоку протягом трьох днів.

Нагадаємо, днями Маха Вачіралонгкорн представив  свою дружину - про його весілля було до цього моменту невідомо. Дружина короля не матиме там політичної влади.

 

ВідеоТайський правитель визнав свою дружину королевою-консортом

Це означає, що вона не матиме політичної влади в країні, але розділить статус чоловіка і до неї звертатимуться "її величність". Під час офіційної церемонії в палаці майбутня королева на колінах піднесла королю квіти лотоса, а той натомість вручив їй монарші прикраси. Сутіда - четверта дружина 66-річного короля Таїланду. Познайомилась пара в літаку, жінка до заміжжя була стюардесою.    

Тайський правитель визнав свою дружину королевою-консортом

Вибір редакції