Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Йорданії терорист із ножем атакував туристів

Постраждали восьмеро людей.

На півночі Йорданії стався напад на туристів. Це сталося в Джераші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відпочивальники саме оглядали руїни стародавнього римського міста, коли зненацька чоловік у чорному із ножем щодуху побіг в їхньому напрямку. Він почав бити туристів, зчинилася паніка. Загалом постраждали 8 людей – це 3 туристів із Мексики, 1 швейцарка та 4 місцевих, зокрема гід, двоє охоронців та водій. Стан деяких тяжкий, але стабільний.

Відео Чоловік із ножем накинувся на туристів у Йорданії

У Джераші відпочивальники оглядали руїни стародавнього римського міста, аж раптом чоловік у чорному із ножем щодуху побіг в їхньому напрямку. Зчинилася паніка. Постраждало восьмеро людей - це троє туристів із Мексики, одна швейцарка та четверо місцевих - гід, двоє охоронців та водій.

Чоловік із ножем накинувся на туристів у Йорданії

Постраждалих туристів на гелікоптерах доправили до столичної лікарні, а нападника заарештували. Ним виявився 22-річний хлопець із табору для біженців.

Цього ж дня пресцентр Державного комітету національної безпеки Таджикистану повідомив, що особи, які влітку цього року вчинили напад на прикордонну заставу, розташовану на таджицько-узбецькому кордоні, були бойовиками терористичного угрупування "Ісламська держава". Вони перетнули кордон з боку Афганістану та мали спеціальне завдання.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції