Учені дізналися справжній вік гробниці Ісуса Христа

Вона збудована за часів імператора-християнина Костянтина.

Учені дізналися, що гробниця, де похований Ісус Христос, була збудована через 300 років після смерті пророка, а саме 1700 років тому.

Про це повідомляє National Geographic.

Протягом тисячоліття будова, де перебував Гріб Господній, була багато разів зруйнована або пошкоджена нападниками на Єрусалим. Її відновлювали не один раз, тому вчені ставили питання про те, чи можна вважати її справжнім місцем захороніння Ісуса Христа. Однак вчені знайшли залишки вапняку, котрий використовувався для будівництва захоронення римлянами. Експертиза цих залишків говорить про те, що вік гробниці сягає 1700 років, а сам Христос помер на 300 років раніше. Зазначається, що приблизний рік створення плити гробу - 345 нашої ери. 

Фотогалерея Reuters показало церемонію виносу Святого Світла з Гробу Господнього в Єрусалимі (8 фото)

Однак учені не наважуються стовідсотково стверджувати, що там похований саме 33-річний єврей Ісус з Назарету. Цікаво також те, що гробниця створена за часів імператора Костянтина, котрий, як відомо, був першим християнином на римському троні.

Нагадаємо, раніше на центральному пляжі Євпаторії випадковий перехожий виявив кам'яну могилу. Про це повідомляється на сайті адміністрації міста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції