Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії леопард потайки пробрався до школи та подряпав шістьох людей (відео)

Тварину впіймали та повернули в національний парк.

У неділю, 7 лютого, у місті Банґалор в Індії леопард потрапив у школу та поранив шістьох осіб. Відео інциденту зняли камери відеоспостереження.

Як повідомляє ВВС, о 4 годині ранку леопард потрапив у школу в місті Банґалор та поранив шістьох людей, що намагалися його впіймати. Тварину ловили близько 10 годин. Водночас Times of India повідомляє, що операція тривала 14 годин. Урешті-решт, леопарду вкололи заспокійливе, завдяки чому його вдалося зловити та випустити в дику природу.

"Це була довга боротьба в спробах схопити леопарда. Незважаючи на транквілізатори, його вдалося впіймати лише близько 20:15 за місцевим часом, коли заспокійливе запрацювало на повну силу", - розповів старший поліцейський.

Тварину знову повернули в національний парк, а шістьом пораненим надали медичну допомогу. Вони не отримали серйозних поранень.

Зазначимо, леопардів та інших великих кішок приваблюють населені місцевості. Екологи попереджають, що такі зіткнення можуть ставатися все частіше, оскільки люди зазіхають на місце проживання диких тварин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції