В Іспанії слон вдарив хоботом доглядальника: чоловік помер

В Іспанії слон вдарив хоботом доглядальника: чоловік помер

Фото: Associated Press

Співробітники прибирали у вольєрі, коли стався інцидент.

В іспанському зоопарку слон напав на працівника: чоловік помер від отриманих травм. 

Про це повідомила місцева влада, пише видання The Guardian.

Інцидент стався у парку Кабарсено поблизу північного міста Сантандер. Адміністрація закладу каже, що співробітники прибирали у вольєрі. У цей момент у ньому була слониха зі своїм дитинчам.

Самка слона, що має вагу близько чотирьох тонн, вдарила хоботом 44-річного чоловіка. Він вдарився об решітку вольєра. Чоловіка доправили до медичного закладу. Утім, він помер у лікарні, де три години за його життя боролись медики.

"Сила удару була такою великою, що вижити було неможливо", - каже міністр туризму в регіональному уряді Кантабрії Хав'єр Лопес Маркано. Він додав, що це перший напад на людей за 31 рік існування закладу.

Місцева поліція почала розслідування. 

Як повідомлялося, у місті Мена, Чернігівської області, тигр убив працівника зоопарку. Загиблий працював завідувачем секції диких тварин. Він зайшов до вольєра, щоб погодувати тварину. У цей момент тигр напав на нього й прокусив шию. Від отриманих травм чоловік помер до приїзду медиків. За словами директорки звіринця, чоловік не дотримався правил безпеки, бо заходити до вольєру треба хоча б двом людям. Загиблий був сам.

Новини України: чому тигр напав на досвідченого доглядальника

Новини України: чому тигр напав на досвідченого доглядальника

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація