Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У районі вашингтонського Капітолія розпочалася стрілянина

Прес-секретар поліції Капітолія поки не стала коментувати ситуацію.

Надходять повідомлення про стрілянину біля візит-центру в Капітолії в столиці США Вашингтоні, де засідає американський конгрес.

За словами очевидців, по гучномовцю їх попросили негайно перейти в укриття.

Журналістам у прес-галереї Сенату було наказано залишатися на місцях. Прес-секретар поліції Капітолія поки не стала коментувати ситуацію, але повідомила, що скоро буде опубліковано заяву.

За даними Reuters, той, хто стріляв вже затриманий, один поліцейський отримав поранення.

Нагадаємо, 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорту Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнали вибухи терактом. На аеродромі вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" і "Шуман".

Терористів Халіда Бакрауи і Наджима Лашрауи, яких вважають виконавцями вибухів у метро і в аеропорту Брюсселя знайшли у базі Інтерполу. Відзначається, що Халід Бакрауи, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауи, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовленні вибухових пристроїв.

Всього в результаті терактів в аеропорту і метро Брюсселя загинули 35 людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції