Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгипет ввів візовий режим з Катаром

Туристи з Катару можуть отримати тримісячну візу по прибуттю в аеропорт.

В Єгипті прийняли рішення про відновлення візового режиму з Катаром.

Про це інформує Anadolu.

Про введення візового режиму було поінформовано всі КПП Єгипту. Положення набуде чинності у четвер 20 липня і поширюється на власників звичайних і дипломатичних паспортів.

Щоправда, туристи з Катару можуть отримати тримісячну візу по прибуттю в аеропорт. Віза може бути продовжена при зверненні до відповідних інстанцій Єгипту.

Відео В США підозрюють, що Росія причетна до розпалу дипломатичної війни на Близькому Сході

Громадяни Катару, разом із жителями інших країн Персидської затоки, раніше могли відвідувати Єгипет на безвізовій основі.

Нагадаємо, 5 червня Королівство Бахрейн, Саудівська Аравія, Єгипет і ОАЕ повідомили про розрив дипломатичних відносин із Катаром через підтримку владою країни "тероризму та надання фінансової допомоги терористичним угрупованням".

23 червня Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет і Бахрейн направили в Доху перелік з 13 вимог, які, у разі їх виконання, покладуть край конфлікту в Перській затоці. Для їх виконання арабські країни дали Катару 10 днів.

Катар згодом заявив, що вважає цей перелік "нерозумним або неможливим" й не виконує його. Арабські країни наразі продовжують бойкот держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції