Єгиптяни "відзначили" річницю революції новими зґвалтуваннями на майдані

Дата публікації
Перегляди
5695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Єгиптяни "відзначили" річницю революції новими зґвалтуваннями на майдані

Єгиптянки на площі Тахрір відзначають річницю революції 25 січня / Фото: AFP

Щонайменше двоє іноземок стали жертвами демонстрантів-збоченців в центрі єгипетської столиці.

Святкування першої річниці єгипетської революції на майдані Тахрір ознаменувалося новими проявами сексуальної агресії проти жінок.

За даними місцевих ЗМІ, 25 січня в центрі Каїра були здійснені щонайменше дві спроби групового зґвалтування.

Так, група маніфестантів напала на іноземку, яка вийшла на Тахрір разом з чоловіком. Відтягнувши жінку в бік, демонстранти почали рвати на ній одяг, в тому числі нижню білизну. Інші учасники тримали чоловіка, не дозволяючи йому втрутитися.

За словами одного зі свідків, протягом десяти хвилин чоловіки обмацували тіло жінки, а коли вона почала пручатися, її побили. За непідтвердженою інформацією, учасники нападу також зґвалтували її в збоченій формі. Постраждалій знадобилася медична допомога.

Жертвою сексуальної агресії стала і громадянка США арабського походження на ім'я Хітер. Увечері вона вирушила на площу з двома подругами-іноземками. За словами Хітер, чоловіки, які їх оточили, мало не побилися за "здобич".

"Нас повалили на землю, стягнули труси і почали мацати. У мене залізли пальцями. Це було жахливо", - розповіла вона газеті "Аль-Баваба".

Хітер розповіла, що їй вдалося врятуватися завдяки іншим учасникам демонстрації, які відбили її у нападників та відвели до безпечного місця.

Нагадаємо, за останній час жертвами зґвалтувань на площі Тахрір стають чимало жінок, багато з яких – іноземки. В листопаді жертвами сексуального насильства там стали одразу дві журналістки - 44-річна оглядачка Associated Press Мона Ельтахаві та кореспондентка французького телеканалу France 3 Каролін Сінз.

Єгиптяни "відзначили" річницю революції

Єгиптяни "відзначили" річницю революції

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5695
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація