Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті розквітла "Долина нарцисів"

У період цвітіння територія відкрита для відвідування щодня з 8:00 до 21:00 без вихідних.

У знаменитій "Долині нарцисів" на Закарпатті вже почався період масового цвітіння. Як повідомили в адміністрації Карпатського біосферного заповідника, пік цвітіння очікується з дня на день, повідомляє Zruchno.Travel

Через незначне похолодання період цвітіння у цьому році трохи затримався, однак на сьогодні вже сотні нарцисів розпустилися.

"Нарцисів кожен день стає все більше! Похолодання і дощі дають підстави очікувати масового цвітіння ближче до 7–10 травня. Туристичні відвідування вже почалися. Гостей поки небагато, але ми раді кожному!" – відзначають у заповіднику.

Плата за вхід на територію долини в цьому році трохи підвищилася. На початку періоду цвітіння вона складе 25 грн для дорослих, 20 – для студентів, 15 – для школярів (дітям до семи років – безкоштовно). Під час масового цвітіння вартість квитків підвищать на 5 гривень.

У вартість входить відвідування еколого-просвітницького центру "Музей нарцису". Супровід гідом –120 грн. Проїзд на автомобілі за встановленим маршрутом – 60 грн.

Долина нарцисів
zruchno.travel

"Долина нарцисів" — заповідний масив, що розташований в урочищі Кіреші, за чотири км на схід від міста Хуст Закарпатської області. Від 1992 року у складі Карпатського біосферного заповідника, що входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

Нагадаємо, у селищі Клевань, що на Рівненщині, цьогоріч з'явиться два нові туристичні маршрути, які передбачатимуть відвідування відомої пам'ятки "Тунель кохання". 

ВідеоВ Україні можуть ввести покарання за викинуте в неналежному місці сміття

Таку пропозицію надіслали парламентарям депутати Київської міської ради. Нині штрафувати мали б поліцейські, але у них є важливіші справи. Що пропонують столичні депутати, скільки доведеться платити і які існують штрафи за кордоном - дивіться в сюжеті.  

В Україні можуть ввести покарання за викинуте в неналежному місці сміття

Залиште свій коментар

Вибір редакції