Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що потрібно пам'ятати при оренді автомобіля за кордоном

Послуга оренди автомобілів дуже популярна серед європейців, а після введення безвізового режиму набирає популярність і в українських туристів.

Українці стали активніше подорожувати по європейським країнам, тому одним з актуальних питань стала оренда автомобіля.

Залежно від цін і рівня сервісу компанії, що надають послуги оренди авто, можна поділити на великі міжнародні, місцеві та посередницькі організації.

Найвищою якістю відрізняються послуги компаній міжнародного рівня. Вибирати послуги таких компаній рекомендовано тим, хто не хоче ризикувати. Ці компанії піклуються про свою репутацію і працюють десятиліттями.

Місцеві прокатні компанії мають дві переваги: низька ціна і часто відсутність застави за прокатний автомобіль. Але мінусів більше, ніж плюсів: зношені автомобілі з великим пробігом, недостатня кількість офісів (повернути орендований автомобіль вам швидше за все доведеться там же, де ви його взяли, а це не завжди зручно). Спроби шахрайства також не виключені: наприклад, компанія може спробувати змусити клієнта платити за нібито нанесені ушкодження, зняти з кредитної картки більшу суму, ніж потрібно і т. д.

Ще один варіант оренди авто за кордоном — посередники (брокери). Це компанії, що надають по вашому запиту широкий вибір авто від всіх найбільших прокатників на одному ресурсі. Посередники підкуповують своєю ціною і легкістю бронювання: адже дуже зручно порівнювати пропозиції різних компаній з їх допомогою. Але не забувайте, що вони — лише сполучна ланка між вами і прокатною компанією. Бронюючи автомобіль, будьте готові до будь-яких непередбачених обставин. Наприклад, іноді клієнт до моменту надання автомобіля не знає, яка саме компанія надасть йому авто в прокат.

Список документів, необхідних для прокату авто за кордоном:

• закордонний паспорт;

• посвідчення автоводія міжнародного зразка;

• іменна кредитна карта VISA / Mastercard.

Оплатити сервіс міжнародних компаній, а також брокерів (посередників) можна тільки іменною банківською картою. Блокування депозиту за машину також здійснюється за допомогою кредитки. Як правило, така процедура займає кілька діб після того, як авто повернули прокатної компанії.

Щоб уникнути проблем при оформленні, кожен українець завжди може скористатися послугами компанії Sixt. З її допомогою можна оплатити автопрокатні послуги в країнах ЄС, перебуваючи на території України. Крім того, зробити це можна в національній валюті. Для цього необхідно залишити заявку на офіційному веб-ресурсі сервісної майданчики https://www.sixt.ua/holiday/allcountry/ або зателефонувати за номером гарячої лінії +38 044 383 000 6.

Sixt_1

Клієнтам пропонується прозорий тариф, без прихованих комісій та виплат. Важливою перевагою сервісу є цілодобова інформаційна підтримка на рідній мові в питаннях оренди авто, спілкування з іноземним менеджером в країні прокату, повернення грошових коштів, депозитів, оплати штрафів ПДР.

Залиште свій коментар

Вибір редакції