Топ-5 романтичних міст України для подорожі на День святого Валентина

Топ-5 романтичних міст України для подорожі на День святого Валентина

Фото: www.freundin.de

Пропонуємо вам топ-5 цікавих маршрутів Україною.

День святого Валентина – одне з найромантичніших свят для закоханих пар. У цей день одне одному зізнаються у своїх почуттях, дарують подарунки та приємні сюрпризи.

Один із найцікавіших подарунків - організувати спонтанну подорож в одне з найромантичніших місць країни. Пропонуємо вам топ-5 цікавих маршрутів Україною.

Чернівці

Місто називають “Маленький Париж", яке зберігає таємниці багатовікової історії. Тут можна насолоджуватися дивовижною атмосферою міста, гуляти алеями, вулицями старого міста.  Гостям цікаво буде відвідати колишню резиденцію митрополитів Буковини і Далмації (зараз Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Фото: visualhunt.com/Lyncis

У місті безліч кав'ярень, де можна влаштувати романтичну вечерю, а у центральному парку зізнатися у своїх почуттях біля скульптури "Серце кохання". 

Вартість подорожі (проїзд та номер на добу на дві особи): від 3500 грн.

Львів

Подорож до Львова - найкращий варіант для святкування. Щороку у місті відбувається безліч цікавих заходів. Можна відвідати виставу в Оперному театрі або гуляти красивими вулицями та насололджуватись романтичною атмосферою. 

Вартість подорожі (проїзд та номер на добу на дві особи): від 5500 грн.

Рівненська область

Одне з найромантичніших місць в Україні - "Тунель кохання", який розташовано поблизу містечка Клевань Рівненської області. Це місце стало найпопулярнішим серед туристів гостей та жителів міста. 

Фото: moreturiv.in.ua

Дістатися до місця можна різними шляхами: за марушрутом Рівне - Клевань курсує маршрутка. Крім того, можна дістатися поїздом у напрямку Луцька. Якщо їхати автомобілем – трасою Рівне – Луцьк та звернути на перехресті біля села Зоря, де є вказівник  ”Тунель кохання”.

Вартість подорожі (проїзд та номер на добу на дві особи): від 3500 грн.

Одеса

Одеса - одне з найдивовижніших міст України. Закохані пари можуть гуляти вулицями міста, відвідати Оперний театр або зустріти найромантичніший світанок на березі моря. 

Фото: opera.odessa.ua

Вартість подорожі (проїзд та номер на добу на дві особи): від 4150 грн.

Вінниця 

Візитівка міста - вінницький фонтан, який включено до десятки найкращих і видовищних фонтанів світу. Для гостей міста - стане найромантичнішим подарунком до свята. 

Фото: vinnitsa.top

Вартість подорожі (проїзд та номер на добу на дві особи): від 3600 грн.

Бажаємо гарних свят. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація