Туреччина вводить для туристів податок на безпеку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кошти стягуватимуть в аеропортах одразу після прильоту.

Туреччина починаючи від 1 січня 2019 року вводить податок на безпеку для туристів в розмірі 1,5 євро, який буде стягуватися в аеропортах після прильоту.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на головне управління державними аеропортами країни.

За даними порталу Turizmhaberleri, спочатку передбачалося ввести податок у розмірі 3 євро з людини. Однак асоціація туристичних агентств Туреччини TURSAB звернулася до міністра культури і туризму Туреччини Мехмета Нурі Ерсоя з пропозицією знизити збір, адже мільйони туристів вже оплатили відпочинок в Туреччині 2019 року. Після переговорів з міністерством транспорту та інфраструктури було вирішено скоротити збір до 1,5 євро з людини.

"Одна з найбільших переваг Туреччини як туристичного напрямку - це хороше співвідношення ціни і якості. Турпакети на 2019 рік продаються вже три місяці, починаючи з жовтня, без урахування нового податку. Їх купили мільйони іноземних туристів. 3 євро можуть здатися незначною сумою, але якщо ці витрати буде покладено на туроператорів, їм доведеться заплатити мільйони євро ", - заявив глава Tursab Фируз Балик.

Нагадаємо, що за приблизними підрахунками Туреччину у 2018 році відвідали понад 1,5 мільйона туристів з України. За словами президента України Петра Порошенка, кожен рік чисельність туристів зростає на 20%.

ВідеоУ Туреччині презентували найбільший аеропорт світу

У Туреччині презентували найбільший аеропорт світу. Першим на летовищі у Стамбулі сів лайнер президента країни Реджепа Ердогана, який приїхав відкривати новобудову. Звели її на заміну міжнародному аеропорту імені Ататюрка, який планують закрити. 

У Туреччині презентували найбільший аеропорт світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції