Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Трускавці планують відкрити найбільший у Східній Європі аквапарк

Згідно з концепцією, об'єкт буде включати готельні номери.

У місті Трускавець (Львівська обл.) планують будівництво трьох нових готельних комплексів і зведення найбільшого в Східній Європі аквапарку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" міський голова Андрій Кульчинський.

"Два місяці тому ми провели конкурс на будівництво аквапарку, перемогла компанія з Києва. Мінімум рік триватиме проєктування, потім три-чотири роки цілодобового будівництва, оскільки це величезний об'єкт на 3 га. Концепція передбачає будівництво найбільшого аквапарку в Східній Європі. [Його буде зведено] на місці найвищої недіючої будівлі у Львівській області – 25-поверхівки на виїзді з Трускавця", - сказав Кульчинський, додавши, що цю будівлю інвестори знесуть або реконструюють.

Також він додав: "У Трускавці в 2018 році було відкрито два нових шестиповерхових готеля рівня 3-4 зірки – "Green Park" і "Алькор". В даний час на стадії будівництва - ще три готелі, інвесторами яких виступають іноземці", - йдеться в повідомленні.

"У центрі [міста] зводить готель інвестор з Туреччини, ще один - інвестор з Азербайджану, вже завершує будівництво готелю інвестор з Казахстану (всі – приблизно семиповерхові). Сьогодні інвестор йде "на мера": якщо мер відкритий і не ставить "умови", то інвестор готовий заходити", - наголосив Кульчинський.

За його інформацією, у цьому готельно-санаторному проєкті можна розмістити близько 14 тис. відпочиваючих.

"2018 рік був рекордним за останні 10 років за кількістю відпочиваючих. В цьому році йдемо практично на тому ж рівні - 172 тис. за дев'ять місяців проти 174 тис. за дев'ять місяців 2018 року. Середній день перебування – 14 днів. При цьому 30% туристів складають іноземці, з них найбільше поляків, далі йдуть Азербайджан, Молдова, Білорусь", - наголосив Кульчинський.

Нагадаємо, українці вже підготувалися до новорічних свят: де вже заброньовані кращі місця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції