У Великій Британії побудували перший в світі парк для їжаків (відео)

Дата публікації
Перегляди
704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Великій Британії побудували перший в світі парк для їжаків (відео)

В парку для їжаків є мініатюрний комплекс для відпочинку, де тварини можуть безпечно і спокійно жити.

В Озерному краї на північному заході Англії відкрили перший в світі парк їжаків White Cross Bay Parkdean Resorts.

Про це повідомляє офіційний сайт парку.

Справа в тому, що їжаки Сполученого Королівства були додані в список видів, що зникають і, за оцінками, їх популяція скоротилася на 98%.

У холодну пору року тварини впадають в сплячку, сховавшись в кущах і лісах. Так вони піддаються ризику з боку диких тварин і людей. Щоб створити безпечне середовище для них в мирній сплячці, британці оголосили про створення першого в світі парку відпочинку для їжаків.

В парку для їжаків є мініатюрний комплекс для відпочинку, де тварини можуть безпечно і спокійно жити. Творці парку також хочуть зрозуміти, як допомогти їжакам в майбутньому, і планують побудувати своєрідні готелі для зимової сплячки, створити безпечні ставки з пандусами, а також боротися з пестицидами і перевіряти якість трави.

"Їжаки, що знаходяться під загрозою зникнення, - це величезний удар для дикої природи Британії та її любителів. Ми хотіли зробити щось велике і сміливе, щоб привернути увагу нації і спонукати кожного взяти участь в їх захисті від вимирання. А що може бути більш привабливим, ніж мініатюрний парк відпочинку, спроектований і побудований спеціально для їжаків?! " - прокоментувала ініціатор проекту Кетрін Лінн.

Нагадуємо, що оголошені фіналісти конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards - кумедних фото з дикої природи.  

Наступна публікація