День ангела 20 листопада: кого сьогодні вітати з іменинами

День ангела 20 листопада: кого сьогодні вітати з іменинами

Фото: pixabay.com

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​День ангела святкують Богдан і Дорофей

Народжені 20 листопада – непосиди, їм нудно сидіти на одному місці, їх цікавлять таємниці і все незвідане. Їхня активна життєва позиція допомагає розвиватися, розширювати життєві горизонти. Але варто зазначити, що надмірна активність і бажання знайти абсолютно новий підхід до вирішення завдання іноді грає проти них.

Богдан

Походження імені відоме, воно прийшло до нас зі старослов’янської мови,і перекладається як Божий дар.

Богдан часто буває довгоочікуваною, пізньою і єдиною дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з тривогами й страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурає всім його капризам.

Батька до виховання сина майже не допускають. Дитина дуже сильно прив'язана до матері. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить із тим, хто має успіх у товаришів і зможе захистити його. Учиться середньо.

Здібності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає властива Богданові лінь, що, втім, з роками проходить. Дорослий Богдан - це спокійний чоловік. У ньому є прагнення гарно й ґрунтовно влаштуватися в житті. Може з часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретній, яка не потребує натхнення й імпровізації.

У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, "тримає її в суворості", навіть здатний прикрикнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки із дружиною. Багато хто зауважують на його зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість.

Водночас у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить вирушати всією сім'єю.

Дорофей

Це ім'я має грецьке походження і, як стверджують історики, з давньогрецької мови воно перекладається як "подарунок Бога" або "дар Бога". Кілька Дорофєєв ще в першому столітті нашої ери були зараховані до лику святих.

У нього буде цікавий характер. З дитинства він вирізняється життєлюбством і життєрадісністю. У цього хлопчиська багато енергії, якою він ділиться з усіма навколо. Він бере активну участь в іграх, в спортивних заходах - загалом, скрізь, де можна застосувати свою енергію.

Незважаючи на те що у нього багато енергії, він не імпульсивний і завжди діє помірковано. Ця дитина практична і намагається все, що дізнається, одразу ж застосовувати на практиці. Він хороший помічник: встигає і мамі на кухні допомогти, і татові в гаражі.

У юнацькому віці Дорофей тяжіє до таких наук, як історія і суспільствознавство, його хвилює політика і все, що з нею пов'язано. Він починає дотримуватися певних поглядів, і у нього формується свій світогляд.

Його цікавлять механізми постановки завдання, таймінгу і питання ефективного розпорядку дня. Він сам привчає себе до дисципліни. Цей чоловік сильний і сміливий, він має потужний, буквально сталевий внутрішній стрижень. У ньому завжди можна знайти опору і підтримку.

Дорослий Дорофей - справжній експерт у питаннях визначення мети, він наполегливий, напористий, але в той же час гнучкий там, де цього вимагає ситуація. Він специфічний в спілкуванні, має гучний голос і вміє цікаво подавати інформацію.

Він хороший друг, завжди відкритий і привітний. Його вирізняє гостинність і вміння заручитися підтримкою практично будь-якої людини. У ньому можна знайти опору і підтримку, він вміє дбати і проявляти трепетні почуття.

Також Дорофей буде вирізнятися особливими поглядами на життя і своєю власною життєвою позицією. У коханні цей чоловік яскравий і цікавий. З ним приємно бути поруч, адже він вміє знайти підхід до будь-якої дівчини. У родині Дорофей - сильний і сміливий чоловік, який намагається забезпечити всім необхідним свою дружину і дітей. Дуже чекає на сина, але якщо народжується дочка, то любить її не менше.

Повʼязані теми:

Наступна публікація