Екіпаж проекту "Марс-500" зібрав новорічну ялинку з підручних засобів

Учасники експерименту "Марс-500" зібрали новорічну ялинку з коробок.

Інтернаціональний екіпаж проекту "Марс-500" підготувався до святкування Нового року: зробив ялинку і прикраси з підручних засобів.

"Підготовка до Нового року на борту "марсіанського" корабля йде повним ходом. Психологи проекту поставили екіпажу завдання: придумати і зробити з підручних матеріалів новорічну ялинку і прикраси", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті проекту "Марс-500".

У відеоролику, опублікованому на сайті, продемонстрований процес виготовлення учасниками експерименту ялинки з картонних коробок, а також іграшок-янголят з кольорового паперу. Під саморобної ялинкою учасники експерименту, серед яких три росіянина, два європейця і один громадянин Китаю, вже зустріли перше свято - католицьке Різдво.

Нагадаємо, експеримент "Марс-500" стартував 3 червня. Міжнародний екіпаж очолив російський учасник Олексій Сітев. Місце лікаря зайняв Сухроб Камолов. Одне з трьох місць дослідників також віддано російському учаснику Олександру Смолієвському. Француз Роман Шарле виконує в екіпажі обов'язки бортінженера "марсольоту", а Дієго Урбіна з Італії і Ван Юе (Китай) займаються науковою роботою на посаді дослідників. Експеримент включає три етапи: 250-добовий "переліт" з Землі на Марс, 30-денне перебування на марсіанській поверхні і 240-добове повернення. Після 250 діб імітаційного польоту екіпаж розділять - на трьох осіб, які висадяться на поверхню Червоної планети, де вони зроблять три "прогулянки" по планеті в модернізованих російських скафандрах "Орлан-Е", і на трьох осіб, які залишаться протягом місяця в міжпланетному космічному кораблі на навколомарсіанській орбіті. У "десантуванні" на Марс будуть приймати участь троє членів "екіпажу": росіянин, європеєць і представник КНР.

Наземний комплекс, що імітує космічний корабель, побудований на території Інституту медико-біологічних проблем в Москві. Загальний обсяг комплексу 550 куб. метрів (посадковий модуль, експериментальний модуль, житловий модуль, склад і оранжерея). Окремо створено модуль, що імітує марсіанську поверхню (1200 куб. Метрів).

Читайте також:

Астрономи побачили, як на Марсі виглядає захід Сонця (відео)

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди

На Марсі знайшли залишки гігантського озера

НАСА створює корабель, щоб назавжди переселяти людей на інші планети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: