Для дослідження Марсу учені "апгрейдили" марсохід

НАСА зібрало нову мобільну лабораторію для вивчення Марсу. За два місяці її встановлять на марсоході Curiosity.

Учені НАСА закінчили роботи по збірці мобільної наукової лабораторії Sample Analysis at Mars (SAM), що включає безліч наукових інструментів, які будуть використовуватися для досліджень марсіанського навколишнього середовища.

Збірка проводилася фахівцями Центру космічних польотів НАСА імені Годдарда у Меріленді.

Після завершення фінальних перевірок цей складний пристрій у грудні цього року буде доставлено в Пасадену, в Лабораторію НАСА з вивчення реактивного руху. Там буде зроблена остаточна установка пристрою на марсохід Curiosity.

Нагадаємо, у липні 2010 року учені знайшли нові породи мінералів на Марсі, які ідентичні тим, що були знайдені в Австралії.

Мінерали з австралійського району Пілбара - одні з найбільш ранніх свідчень життя на Землі. Учені вияснили, що за складом корисних копалин, які містяться в них, ті, що знайдені на Марсі - "точна копія" австралійських.

Вони вважають, що ті ж "гідротермальні" процеси, які зберегли ці рештки життя на Землі, могли статися і на Марсі. Раніше в 2008 році вчені виявили на Марсі поклади карбонату. В цю речовину перетворюється більшість живих організмів після смерті.

Читайте також:

Учені знайшли нові підтвердження життя на Марсі

NASA провело перший тест-драйв нового марсохода

Новий марсохід NASA зніме на камеру своє приземлення

На Марсі знайшли залишки гігантського озера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: