Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексцентричний президент Туркменістану зачитав реп про свого коня

У країні з розмахом відсвяткували день ахалтекинського скакуна.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов зачитав реп про свого коня.

Це сталося під час національного свята ахалтекинського скакуна, яке з великим розмахом відзначалося у всій країні, повідомляє Белсат.

Виступ Бердимухамедова став окрасою урочистостей. Президент Туркменістану виконав пісню разом зі своїм онуком Керимгули. Реп присвячувався лошаті по імені Ровач (в перекладі з туркменського добробут), якого президенту подарували на початку 2019 року.

Текст пісні Бердимухамедов написав сам, а музику - його онук. Це не перший їхній спільний виступ. Минулого року президент і його онук зачитали реп англійською і туркменською мовами про спортивний Туркменістан.

Нагадаємо, в лютому 2017 року президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов був переобраний в третій раз главою держави. За нього віддали голос 97,69% виборців. Відповідно до нової конституції, прийнятої 14 вересня 2016 року, термін президентських повноважень було збільшено з п'яти до семи років, а також було знято вікове обмеження до 70 років для обрання главою держави.

Відео Президент Туркменістану на засіданні уряду підняв гриф штанги зі щирого золота

Прямо на засіданні Кабінету Міністрів президент Туркменістану підняв гриф штанги під оплески членів уряду. Штанговий гриф зроблений зі щирого золота. Засідання було присвячене підготовці до Чемпіонату світу з важкої атлетики, який розпочався 1 листопада і триватиме до 10 листопада.

Президент Туркменістану на засіданні уряду підняв гриф штанги зі щирого золота

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції