У Туркменістані хочуть очистити країну від курців до 2025 року

У країні прийняли програму для пропаганди здорового способу життя.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов затвердив Національну програму на 2017-2021 роки щодо реалізації в країні Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров'я із боротьби проти тютюну.

Ця програма прийнята з метою пропаганди здорового способу життя, боротьби з тютюнопалінням, поліпшення стану здоров'я і збільшення тривалості життя людини, передає Інтерфакс

Окрім того, згідно з програмою, мають бути здійснені ефективні заходи щодо перетворення Туркменістану до 2025 року в країну, яка буде вільна від тютюну.

Постановою президента також затверджений план майбутніх заходів та склад міжгалузевої координуючої комісії з реалізації цієї програми.

Відповідно до документа міністерствам, галузевим відомствам, органам управління велаятів (областей) і Ашхабада наказано забезпечити реалізацію Національної програми та плану.

Нагадаємо, у лютому президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов був переобраний втретє главою держави. За нього віддали голос 97,69% виборців. Відповідно до нової конституції, ухваленої 14 вересня 2016 року, терміни президентських повноважень були збільшені з п'яти до семи років, а також було зняте вікове обмеження у 70 років для обрання главою держави.

Туркменістан знову обрав на посаду президента Гурбангули Бердимухамедова

97% громадян, за твердженням виборчкому, прийшли на дільниці, з них майже 98% проголосували за того самого президента. Керуватиме країною новий старий президент 7 років. Він займається цим з 2006, суміщає посади президента і голови уряду. Спостерігачі від країн СНД підтвердили, що вибори пройшли відповідно до міжнародних норм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: