Філіппінець зі зростом 55 см став найменшою людиною на Землі

З першого року життя Джунрі Балуїнг багато хворів, і його зріст зупинився на стадії розвитку однорічного малюка.

Філіппінець зростом 55 см офіційно став найменшою людиною на Землі / Фото: AFP
Житель острова Мінданао на півдні Філіппін, 18-річний Джунрі Балуїнг, зріст якого всього 55 сантиметрів, отримав офіційний титул найменшої людини в світі за версією Книги рекордів Гіннеса.

Даний титул йому був привласнений 12 червня в його 18-й день народження, що було необхідним регламентом Книги рекордів Гіннеса для оголошення про найнизькорослішого представника людства серед дорослих людей.

Джунрі Балуїнг чекав цієї події з початку року, і скоріше хотів стати "найменшим чоловіком в світі". Нарешті представник Книги рекордів Гіннеса вручив йому офіційний титул в оточенні жителів населеного пункту Сінданган провінції Північна Замбоанга. Торжество продовжилося загальним банкетом з тортом, повітряними кульками та подарунками для вже знаменитого Балуїнга.

Джунрі Балуїнг народився в багатодітній родині в 1993 році, чому є відповідне документальне підтвердження. Дитина з першого року життя багато хворіла, і його зріст зупинився на стадії розвитку однорічного малюка.

Лікар, який помітив уповільнення в зростанні дитини, порадив батькам давати Джунрі вітаміни, однак прості сільські мешканці не могли собі дозволити їх купувати.

Незважаючи на малий зріст, Джунрі активний і допомагає батькам по дому. Він навчився писати і малювати.

Відповідно до сімейних фотографій, інші діти в сім'ї Балуїнг - дві сестри, яким 13 і 6 років і 11-річний брат, виглядають цілком здоровими дітьми з нормальним ростом. Але "малюк" Джунрі не сумує з приводу свого зросту.

Раніше рекорд належав непальцю Хагендра Тапа Магар, якому в жовтні минулого року виповнилося 18 років. Його зріст 66 сантиметрів.

Читайте також:

Американка зробила на своєму тілі пірсинг 3200 разів

Найволохатіша дівчинка світу живе у Таїланді

Нове і незвичне у Книзі рекордів Гіннеса 2011

Повʼязані теми:

Наступна публікація