Переможцем "Кінотавра-2011" став фільм "Байдужість"

Найкращим фільмом фестивалю "Кінотавр-2011" стала стрічка "Байдужість" Олега Флянгольца.

Кадр з фільму "Байдужість" / Фото: starslife.ru
Кращим фільмом "Кінотавра-2011" стала картина "Байдужість" Олега Флянгольца. Відзначимо церемонія вручення відбулася у суботу ввечері в місті Сочі.

Нагорода за режисуру дісталася Бакуру Бакурадзе за картину "Мисливець". Кращим дебютом "Кінотавра-2011" став фільм "Бабло" Костянтина Буслова.

Приз за кращу чоловічу роль отримав Костянтин Юшкевич ("Вправи у прекрасному" Віктора Шамірова), а кращою актрисою була визнана Тетяна Шаповалова ("Мисливець" Бакура Бакурадзе).

Нагороди імені Григорія Горіна за кращий сценарій удостоїлися Віктор Шаміров, Гоша Куценко і Костянтин Юшкевич (фільм "Вправи у прекрасному"). Призом за кращу операторську роботу була відзначена стрічка "Портрет у сутінках" Ангеліни Ніконової.

Приз імені Мікаела Тарівердієва за кращу музику дістався Олександру Маноцкову ("Мій Тато - Баришніков").

Спецдиплом журі отримала актриса Оксана Фандера за роль у фільмі Олександра Гордона "Вогні кубла" з формулюванням "за неповторне поєднання краси і таланту".

Церемонія завершилася показом фільму "Олена" Андрія Звягінцева, який також був показаний в рамках програми "Особливий погляд" Канського фестивалю.

Читайте також:

 Ксенія Собчак влаштувала бойкот на "Кінотаврі"

Секс-символ російської естради Жанна Фріске йде зі сцени

Рене Зельвегер морить себе дієтами та тренуваннями

Мішель Обама зніметься у серіалі для підлітків

Повʼязані теми:

Наступна публікація