Принц Брунею витратив 15 мільярдів доларів на секс-іграшки

Місцевий плейбой, принц Брунею Джеффрі Болкіах, полюбляє еротичні статуетки, оргії у власних готелях і секс на яхтах.

Джеффрі Болкіах
Принца Брунею Джеффрі Болкіаха, який давно вважається місцевим плейбоєм, звинуватили у розкраданні приблизно 15 млрд доларів з державних фондів в той час, коли він обіймав посаду міністра фінансів країни.

Ці кошти, за даними журналістів, принц витратив на сексуальні розваги, зокрема, зібрав одну з найдорожчих колекцій еротичних речей.

Зокрема, Болкіах заплатив 1,3 млн доларів за пір'яні ручки з еротичним малюнком і 10 млн доларів за вісім годинників із золота, діамантів та інших дорогоцінних каменів, на яких зображена пара коханців. В його флоті з 5 яхт найулюбленішою стало судно під назвою "Цицьки". Яхти поменше мають назви, відповідно, "Сосок-1" і "Сосок-2".

А відомому скульптору Джеффрі замовив за 800 тисяч доларів кам'яну статую, що зображає його з однією з коханок. До речі, і коханок своїх принц обдаровував вельми щедро. Одна з фавориток виручила 100 тисяч доларів, продавши на аукціоні Christie's намисто, яке їй подарував Джеффрі.

Крім того, принц володіє лондонським клубом Playboy, який придбав за 34 млн доларів і мережею п'ятизіркових готелів, зокрема New York Palace і Hotel Bel-Air в Лос-Анджелесі, де частенько влаштовує оргії.

Окрім сексуальних втіх, принц Брунею дуже полюбляє дорогі машини: його автопарк нараховує 2300 моделей розкішних автомобілів і суперкарів, серед них в основному Bentley, Ferrari і Rolls-Royce.

Читайте також:

Складено рейтинг принців-холостяків для сучасних "попелюшок"

Берлусконі надарував повіям авто майже на 300 тисяч євро

Любителі сексу з автомобілями розповіли, яке задоволення вони отримують

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Повʼязані теми:

Наступна публікація