Конкурс найбезглуздіших назв виграла кулінарна книга Краба

Дата публікації
Перегляди
2169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Конкурс найбезглуздіших назв виграла кулінарна книга Краба

Кулінарна книга Сайюд Дівонг "Cooking with Poo" отримала премію за дивну назву

Книга отримала антипремію через прізвисько автора, яке в англійській мові позначає екскременти.

У п'ятницю, 30 березня, переможцем премії Diagram, яка щороку присуджується за найдивнішу назву книги, стала кулінарна книга "Готуємо з какашкою" (Cooking with Poo).

Назва книги тайки Сайюд Дівонг насправді відсилає до прізвиська автора - Пу (poo по-тайськи означає "краб"). В англійській мові слово "poo" використовується для позначення екскрементів, при цьому найчастіше слово вживається при спілкуванні з дітьми.

Книга Дівонг, за яку на сайті журналу Bookseller проголосували 38% читачів, вийшла в Австралії. Автор живе у Бангкоку і тримає там кулінарну школу.

На перемогу в конкурсі також претендували наступні книги: "Пеннінський щоденник пана Андо: мемуари японського фахівця з визначення статі курчат у Хебден-Бриджі у 1935 році" (Mr Andoh's Pennine Diary: Memoirs of a Japanese Chicken Sexer in 1935 Hebden Bridge), яка набрала 22%; "Велика сінгапурська пенісна паніка і майбутнє американської масової істерії" (The Great Singapore Penis Panic and the Future of American Mass Hysteria), за яку проголосували 13%; "Образ гриба в християнському мистецтві" (The Mushroom in Christian Art) з 8%.

В різні роки премію Diagram отримували видання "В'язальні пригоди з гіперболічними площинами", "Перспективи 60-мілліграммових упаковок для сиру на 2009-2014 роки" та "Почніть з власних ніг, якщо хочете ясності у відносинах".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація